Gizlilik Politikası ve Güvenlik

Gizlilik Politikası

Hakan Ticaret ("www.hakanticaret.com") Web Sitesi'ne hoş geldiniz!
 
Hakan Ticaret (Resmi olarak "Arif Uğur Hakan")
 
Bu siteyi / sitelerimizi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız sitelerimize girmeyiniz.
 
 
 
SİTE KULLANIM KOŞULLARI:
 
www.hakanticaret.com web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır. Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı Hakan Ticaret' in yazılı iznine tabidir. www.hakanticaret.com web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, Hakan Ticaret 'in bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Kullanıcılar sisteme girmeleri ile birlikte, www.hakanticaret.com tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun Hakan Ticaret 'e hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar. Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın Hakan Ticaret tarafından değiştirilebilir. www.hakanticaret.com web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. www.hakanticaret.com web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul edilmez. İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin gerçekleşme olasılığı vardır. www.hakanticaret.com, sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır. Bu site Hakan Ticaret 'e ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak Hakan Ticaret tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, Hakan Ticaret 'i hiç bir şekilde bağlamamaktadır.
 
 
 
GİZLİLİK POLİTİKASI ve GÜVENLİK:
 
Hakan Ticaret ("www.hakanticaret.com"), internet sitesini ziyaret eden herkesin özel hayatına saygı göstermektedir. Site ziyaretçileri hakkında toplanan her türlü bilgi öncelikle site ziyaretçilerinin talep ettikleri veya edebilecekleri hizmetleri sunmak için ve sonra da şirket olarak daha iyi hizmet verebilmek amacına uygun Hakan Ticaret hiçbir suretle bu amacla toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlar ile baska amaclarla paylasmamayı taahhüt eder. Kişisel olarak site ziyaretçileri olarak sizlerle ile ilgili hangi bilgilere sahip olduğunu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını talep hakkına sahipsiniz. Talepleriniz güvenlik, mali veya hukuki sebepler ile yerine getirilemeyebilir. www.hakanticaret.com'nin sayfalarından birinde veya daha fazlasında, www.hakanticaret.com harici internet sitelerine bağlantılar olabilir. Hakan Ticaret, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi www.hakanticaret.com ile başlamayan siteler www.hakanticaret.com ile ilişkisi olmayan sitelerdir. Bu siteyi kullanarak Hakan Ticaret 'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılmaktasınız. Hakan Ticaret her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutar. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
 
 
 
Saygılarımızla,
Hakan Ticaret