Firmamız Hakkında Bilgiler

Firma Hakkında

Firma Hakkında
2000 yılında faaliyetine başlayan Hakan Ticaret, her çeşit punta kaynaklı  tel ürünün imalatını yapmaktadır. Punta kaynaklı tel imalatında, ana imalat konumuz filtre kafesidir. Demir-çelik işletmeleri, maden ocakları, sıcak döküm atölyeleri, çimento üretimi, kireç ocakları, un-yem üreten tesisler, boya üretimi, asfalt tozu üretimi gibi farklı endüstriyel uygulamalarda; imalat sırasında ortaya çıkan partiküllerin, dumanın, tozun ve yağ buharının filtrelenmesinde kullanılan filtre torbalarının iskelet sistemini oluşturan filtre torbası kafesi imalatını yapan Hakan Ticaret alanında uzman bir firmadır.
 
Toz toplama filtreleri, kirli havayı temizlemek amacıyla kullanılan filtrasyon sistemleridir. Endüstriyel toz, duman ve yağ buharı emme sistemlerinde, torba filtreleri tutan tel kafes ya da diğer bir deyişle filtre kafesi imalatında aranılan ve piyasada kendine yer edinmiş bir firma olan Hakan Ticaret; her çeşit filtre kafesi imalatını kendi atölyesinde yapmaktadır. 
 
10 telden başlamak üzere, 12, 14, 16, 18 ve 20 telli filtre kafesleri istenilen uzunlukta tek parça ya da ekli/birleştirmeli/parçalı olarak yapılabilmektedir. Kafes modelleri oval, yassı, yuvarlak olmak üzere kullanılacak sisteme uygun olarak yapılır. Halka modelleri de yine yuvarlak, yassı, yıldız halka olarak uygulanabilmektedir. 
 
Filtre kafesi imalatında kullandığımız tüm teller ISO 9001-2000 standardına uygun uygundur. Tel özellikleri de, paslanmaz, galvaniz kaplı, krom 304 - 316 gibi özel tellerden oluşmaktadır.
 
Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına, birinci el üretici olarak, kısa sürede ve birinci kalite imalatla cevap vermekteyiz. Hakan Ticaret olarak; kaliteli ürünü uygun fiyata ve zamanında teslim ederek, filtre kafesi imalatındaki farkımızı ortaya koymak en önemli referansımızdır.